Matemātikas konkurss “Ķengurs” - 23.03.2016

″Ķengurs″ – tas ir masveida starptautiskais matemātikas konkurss-spēle ar devīzi “Matemātika visiem”. Latvijas skolēni kopā ar skolēniem visā pasaulē vienlaicīgi sacentīsies matemātikas zināšanās. Matemātikas konkurss ir īstas sacensības. Tā mērķis ir parādīt matemātikas aizraujošās īpašības, sniegt iespēju sajust prieku no intelektuālās piepūles un no pirmajām, kaut arī mazām, uzvarām un atklājumiem.

Ik gadu papildinās konkursa dalībnieku rindas. Dažu gadu laikā dalībnieku skaits no Latvijas ir sasniedzis 15 tūkstošus, bet kopumā konkursā piedalās vairāk kā 6 miljoni skolēnu no 69 pasaules valstīm. Konkurss notiek latviešu, krievu un angļu valodā.

Mūsu klasi konkursā šogad pārstāvēja labākie rēķinātāji Valters Toms Vasermanis un Viktorija Jansone.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *