Mēs esam un būsim… - 29.05.2020

Ir pienākusi ilgi gaidītā diena, kad mums bija iespēja uz mirkli satikties skolas dārzā un pabūt kopā pēc gandrīz trīs mēnešu prombūtnes, kā arī saņemt savu 11.klases liecību ar tik svarīgo ierakstu “Pārcelts 12.klasē”. Pēdējie mēneši mums nebija viegli, taču visi kopā to paveicām ar ļoti labiem rezultātiem, par ko liecina arī mūsu 7 “sudrabi” – Kate, Elizabete B., Loreta, Zane, Endija, Santa, Kristers un “zelts” – Katrīna B. Mācību gads nu ir noslēdzies, un to mēs atcerēsimies vēl ilgi, kaut vai pārlasot audzinātājas dāvāto mūsu klases speciālizdevumu ar nosaukumu “Procesā”, kurā apkopots viss, kas ar mums noticis tieši pēdējā laikā.

Mēs esam un būsim, par to nav ne šaubu.

Uz tikšanos jaunajā gadā, cerams atkal ierastajā ritmā, ar mazliet citādu skatu uz ikdienišķām lietām, novērtējot kopābūšanu un atkalredzēšanos!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *