Mūsu 5c skolēnu personālizstāde

Ralfs-Katrina_-0027-1320x87710.martā plkst. 17:00, „Liepājas Jauniešu Mājā”, Kungu ielā 24 atklāta foto izstāde “Mana skola baltā ziemas dienas rītā”, kurā apskātāmas fotogrāfijas, kuras fotogrāfējuši Liepājas Raiņa 6. vidusskolas 5.c klases pamatskolas skolēni, Katrīna Dzintare, Linda Marta Grava, Annija Zorgenberga, Markus Feldmanis, Ralfs Bartnieks, Kārlis Beķeris – Brīvkalns.
Fotoizstāde “Mana skola baltā ziemas dienas rītā” ir bezmaksas un ikviens Liepājas iedzīvotājs to apmeklēt un varēs vizuāli novērtēt 18 fotogrāfijas, kuras tapa sadarbībā ar Maiju Demiteri studenti, fotogrāfi no LiePu studijas programmas “Jauno Mākslas mēdiji”. Bērnu iniciatīvas projekta idejas mērķis bija, izmantojot profesionālu fotogrāfēšanas tehniku, atklāt savu talantu un apgūt pamatprasmes, izmantojot digitālās fotokameras tehniskās iespējas. Līdz ar to bērni praktiskajās nodarbībās apguva fotogrāfēšanas pamatus un jaunas prasmes piefiksēt apkārtējo vidi un tās uztveri caur fotokameras objektīvu.
Foto izstāde “Mana skola baltā ziemas dienas rītā” būs apskatāma „Liepājas Jauniešu Mājā”, Kungu ielā 24 līdz aprīļa vidum.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *