Mūsu dziesma Latvijai - 16.11.2017

dav

Ar dziesmu Latvijai mūsu klase gribēja parādīt, cik priekš mums ir svarīga mūsu Latvija, un cik mēs viņu visi mīlam.  Šī dziesma tika veltīta Latvijas dzimšanas dienai, kurai palika deviņdesmit deviņi gadi.

Lai veltīyu dziesmu Latvijai mums sākumā ar visu klasi bija jāatrod dziesma ar tbilstošu tematu. Mēs ļoti ātri izvēlējāmies dziesmu, kas bija ļoti skaista un visiem  tā patika, to sauca „Par Latviju”.

Šo dziesmu bija ļoti viegli izdziedāt un atcerēties. Dziesmu mēs mēģinājām mūzikas stundās, mums arī bija daži solisti, kuriem bija savs dziesmas gabals. Sākumā bija grūti atcerēties visiem visu dziesmu un pirmajās reizēs mēs dziedājām klusu, bet pēc kāda laika visi kļuva drosmīgāki un dziedāja visā balsī.

Pirms uzstāšanās mēs visi kopā izdomājam kustības pie dziesmas. Uzstāšanās laikā visi bija satraukti, bet beigu beigās katrs  nodziedāja visu to, kas viņam bija jānodzied un jānodejo. Visi bija priecīgi, ka mums viss izdevās pareizi!

Šajā konkursā mēs ieguvām pirmo vietu. Visi bija sajūsmā par šo un našķiem, ko mums iedeva. Mēs esam priecīgi, ka piedalījāmies šajā konkursā un ieguvām jaunas, brīnišķīgas un jautras atmiņas, kā arī par jauno pieredzi.

Rebeka Šiško

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *