Mūsu kūka Latvijai - 16.11.2017

Ņemot vērā to, ka dzimšanas  dienās  ir  pieņemts  cept  kūkas  tad  mēs  pieteicāmies  konkursam  Mana  kūka  Latvijai. Mūsu klase ir labākā kūku cepšanā.Mēs 5 meitenes –Rebeka,Danija,Sanija,Megija,Paula.Un mēs no visas klases zinām pa kūkām . izcepām biskvītu kūku ar aveņu pildījumu mums arī  bija uzdevumi mums bija jāatbild par Latviju un ļoti centāmies.Mums  vislabāk no visiem uzdevumiem patika kūku cepšana. Bija vel uzstāšanās pastāstīt par mūsu skolu un ko mēs iemācijāmies. Un bija ļoti intresanti. Mums bija liels atbalstītājs un tā bija klases skolotāja Eva Krētaine. Mums skolotāja deva daudz spēka un bija priecīga par mūsu sasniegumu šajā konkursā.Es zinu ka skolotāja mūs atbalstīs jebkuros konkursos un priecāsies kaut vai mums būs pedējā vieta. Parasti skolotāja saka nav galvanais 1vai pēdēja vieta galvenais, ka tu piedalies daudzos konkursos. Es ceru kad  būs šādi interesanti konkursi un lai skolotāja mūs atkal atbalstītu.

Paula Roķe

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *