Nu kā bij tas nosaukums tai dziesmai..?! - 05.09.2016

Klausāmies mēs mūziku ļoti daudz. Viens otrs pat dzīvot nevar bez viņas, bet katrs taču esam savādāks. Tomēr viens gan mums ir kopīgs un pat ļoti droši to varu apgalvot – latviešu šlāgerīšus klausās tikai mūsu vecāki, mēs klausāmies, protams, ka mūziku, kas nāk no tālajām, svešajām zemēm. Tāpēc šoreiz sagādātais pārbaudījums, saistībā ar zibakciju “Lasīsim grāmatas kopā!” nebija pats vieglākais. Un tas bija – atminēt vai atcerēties konkrētas dziesmas un nosaukumus tām, redzot tikai dažus vārdus/rindas no tās. Nebija jau tā, ka nezinājām neko, nebūt nē! Bija daži indivīdi, kuri pat ļoti labi zināja un pietiekami, lai pārējie sajustos mazāk zinoši.. Bet, īsāk sakot, šādas zibakcijas vajadzētu rīkot biežāk, lai ikreiz atgādinātu mums par to, ka ir jāpievēršas ar mūsu latviešu mūzikai, mūsu slavenajiem dziesmu autoriem.. 

lasamlasam

lasamlasam2

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *