Olimpiskā diena – 23.09.2016

1 2 3 4

Ar devīzi “Padod bumbu!”, 23.09. Liepājā norisinājās Olimpiskā diena, kas otro gadu notika “Daugavas” stadionā, pulcējot simtiem Liepājas vispārizglītojošo skolu audzēkņu.

Pasākums norisinājās visai tradicionālā formātā. Vispirms kopā ar Liepājas sporta spēļu meistarkomandām – BK “Liepāja/Triobet”, “Kuršu” florbolistiem un “Liepājas” hokejistiem – notika kopīga rīta rosme, pēc kuras katra klašu grupa devās pildīt tai paredzētos uzdevumus. Mūsu klasei bija jāpiedalās divās disciplīnās- vilkšanās pie stieņa un pretstafetē. Pasākuma laikā bija iespēja no atpazīstamiem sportistiem lūgt autogrāfus. Šajā pasākumā laiks bija apmācies un lietains, tāpēc izpildījām klasei paredzētos uzdevumus un ātri devāmies mājās.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *