Olimpiskā diena. - 23.09.2016

Sapulcējāmies Daugavas stadionā , lai piedalītos Olimpiskajā dienā.

Ar devīzi “Padod bumbu!”, jo galvenā ideja šogad bija volejbola popularizēšana, Liepājā aizvadīta tradicionālā Olimpiskā diena, kas otro gadu notika “Daugavas” stadionā, pulcējot simtiem Liepājas vispārizglītojošo skolu audzēkņu.

Pasākums norisinājās visai tradicionālā formātā. Vispirms kopā ar Liepājas sporta spēļu meistarkomandām – BK “Liepāja/Triobet”, “Kuršu” florbolistiem un “Liepājas” hokejistiem – notika kopīga rīta rosme, pēc kuras katra klašu grupa devās pildīt tai paredzētos uzdevumus, kā arī autogrāfu medībās pie sportistiem, kuriem pievienojās arī “Liepājas” futbolisti.

Jaunāko 5.–6. klašu un 7.–9. klašu grupām atraktīvākā un ierasti emocionālākā sacensība bija pretstafete, kurai gan bija arī savas ēnas puse. Uz stadiona mitrā skrejceļa sāpīgi krita un nobrāzumus guva daudzi skolēni, tiesa gan, tas nemazināja rūgtumu par klases neveiksmēm un prieku par uzvaru.

Tāpat jaunieši pievilkās pie stieņa, sacentās volejbola elementa piespēļu veikšanā, pārbaudīja sevi orientēšanās sacensībās, piedalījās aerobikas nodarbībā, savukārt vecākās 10.–12. klases spēkojās arī strītbolā, pludmales volejbolā un futbolā.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *