Olimpiskā diena Liepājā - 25.09.2015

Kopā ar visiem Liepājas skolniekiem, kopumā 500 dalībniekiem, piedalījāmies Olimpiskās dienas aktivitātēs stadionā “Daugava”.

Lielas skolnieku straumes no rīta plūda uz stadionu “Daugava”, kur notika tradicionālā Olimpiskā diena, kas šogad pulcēja vēl nebijušu daudzumu bērnu un jauniešu. Visā Latvijā uz kopīgā vingrošanā vienojās vairāk nekā 100 tūkstoši skolnieku.

Iepriekšējās reizēs šajā pasākumā piedalījās tikai Liepājas vispārizglītojošo iestāžu 5. klašu skolnieki, bet šoreiz durvis tam tika atvērtas arī 6. – 12. klašu pārstāvjiem, kopumā ap 5 tūkstošiem skolēnu. Starp viņiem bija arī vairāku pilsētas sporta spēļu komandu treneri un spēlētāji. Olimpisko dienu pagodināja basketbola klubs “Liepāja/Triobet”, “Kuršu” florbolisti, sieviešu basketbola komanda “Vega 1/Liepāja”, hokeja klubs “Liepāja”, kā arī kanoe airētāji Aivis Tints un Gatis Pranks, kuri kopīgi ar visiem piedalījās rīta rosmē.

Pēc tās klašu grupas tika sadalītas. 10. – 12. klases devās piecu kilometru pārgājienā, bet 5. – 6. klase un 7. – 9. klases attiecīgi “Daugavas” stadionā un rezerves laukumā piedalījās Olimpiskās dienas centrālajā sportiskajā notikumā – pretstafetē, paralēli pildot arī individuālos uzdevumus. Bija gan futbola sitieni un florbola, handbola, basketbola metieni pa vārtiem uz precizitāti, atspiešanās no zemes, tāllēkšana no vietas, lēcieni ar lecamauklu un frisbija elementi.

20150925-1319-173946-56051f991be26-olimpiska-diena-liepaja.jpg

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *