Panākumi valsts ZPD konferencē - 03.04.2020

Šogad ZPD valsts konference notika attālināti. Līdz aizstāvēšanās dienai skolēniem bija jāiesūta vērtēšanas komisijai plakāts un video, kurā bija jāizstāsta būtiskākās lietas no sava darba. Un 4.aprīļa rītā skolēniem bija jāgaida videozvans, kura laikā komisijai bija iespēja uzdot skolēniem jautājumus par darbu.

Šo visu, ne tik vienkāršo procedūru paveica mūsu Loreta, Krišjānis, Viktorija, Dmitrijs un Kristers. Esam priecīgi par katru no viņiem, ka izdarīja lietas līdz galam. Tāpat esam īpaši lepni par Krišjāni un Kristeru, kuri ieguva augstās 2.pakāpes, kā arī Krišjānis vēl saņēma Izglītības un zinātnes ministrijas īpašo balvu, jo viņa augstu novērtējusi starptautisko pasākumu atlases komisija. Malači!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *