Patversmes “Lauvas sirds” apciemošana - 02.03.2016

Mēs devāmies uz patversmi “‘Lauvas sirds”‘. Ar klasi uz patversmi devāmies jau otro reizi. Mums bija ļoti labi pavadīts laiks. Mazajiem zvēriņiem atnesām barību un avīzes , tas viss viņiem ir nepieciešams .Mums ļoti patīk pavadīt laiku ar dzīvniekiem un  , mums bija iespēja izvest ,pabarot ,apmīļot mīļos sunīšus un kaķīšus ,bija liels prieks un smaids sejā , ka mazajiem dzīvniekiem ir prieks , šiem sunīšiem un kaķīšiem nav māju un tie ir vieni , tāpēc tiem noteikti katrs apciemojums ir viens liels iepriecinājums un tiem ir jauna cerība , ka tos paņems mājās . Noteikti ar klasi dosimies vēl daudzas reizes , jo tiešām visai klasei ir liels prieks dzīvnieciņus iepriecināt .

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *