Pēdējais zvans - 13.05.2017

Audzināšanas stundā attinām kamoliņu, kuru bijām satinuši pirms 3 gadiem 1.septembrī. Kamoliņā ietinām prognozes, kādi varētu būt šie 3 gadi. 12.klases 1.septembrī rakstījām vēstuli sev, kuru tagad izlasījām. Lielākais emocionālākais brīdis bija, kad skolotāja izdalīja katram vecāku rakstītās vēstules. Stundas noslēgumā veidojām laika kapsulu, kuru atvērsim pēc 20 gadiem salidojumā.

11.b klase bija parūpējusies par klases nofomēšanu, bet 11.a klase – par aktivitātēm skolas aktu zālē. Pasākums mums ļoti patika – bija jautri, atraktīvi. Paldies 11-ajiem par svētku uzburšanu mums īpašajā dienā.

Pēc pasākuma klasē mielojāmies ar svētku kliņģeri un skatījāmies hokeja maču Latvija – ASV. Diemžēl līdz galam nenoskatījāmies, jo datoram nevarējām atgūt skaņu, bet pirmos latviešu iemestos vārtus gan vēl redzējām.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *