Pie visa, taisam tusiņu skolā! - 30.05.2016

Nu jāatzīst, kad lielākā daļa skolēnu jau bija gabalā no skolas ar neatgriešanos uz 3 mēnešiem. Kamēr mēs plānojām vēl tajā nakšņot.. Bet ziniet, nebija pilnīgi nekāda vaina. Pienāca 30.maija vakars un viss sākās. Šis izgājiens notika, lai noslēgtu līdzpārvaldes gadu. Un bija tiešām jautri un spocīgi..  Spēles, ēdiens, latviešu šlāgerdziesmu dziedāšana, šausmu filmas un tad tas pats labākais – iešana uz tualetēm pēc šausmu filmu noskatīšanās. Un es atgādinu jums – mēs bijām skolā, kura ir ievērojami lielāka un tas nozīmē, ka bija ievērojami lielāka sajūta, ka no visos stūros kāds slēpjas.. 

Bet nē, diemžēl, nekur nekas neslēpās.. Un tā. Gāja ļoti jautri, cēlāmies un vēlāmies 7ņos no rīta un devāmies mājās!

 

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *