Pirmā klases stunda - 04.09.2018

Stundas bija aizraujošas un jautras , bet galvenā bija audzināšanas stunda , skolotāja bija izdomājusi ko jautru un tiešām foršu . Vilkām katrs cilvēks ārā lapiņas , uz kurām bija cilvēku vārdi , to vārdu ko izvelc , tam cilvēciņam dāvaniņu uz dzimšanas dienu sagādāsi , manuprāt, jau foršas idejas , turpretim vismaz saliedēsimies vēl vairāk , tāpēc visi ar nepacietību gaidam mūsu dzimšanas dieniņas , lai saņemtu no noslēpumainā cilvēku dāvaniņu .Protams , ne visu stundu tikai to darijām , izrunājām nākotnes superīgos plānus un vēl kanditēja Klases vecākie – Jurģis , kurš bija pagājušā gada klases vecākais un Lauris , kurš šogad piedalījās . Jurģis mums skaistu runu bija sagatavojis , bet Lauris apmulsumā nepateica gandrīz neko tik labu kā Jurģis , bet beigu beigās , abi kopīgi nolēma ka būs divi klases vecākie un viens otram izpalīdzēs . Skaisti visi parakstījāmies par visām lietām k.p. par drošību , noteikumiem u.c .

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *