Pirmā pavasara ballīte! - 11.03.2016

klases.vakars.11.03.16

Jūtot gaisā pavasari un straujo brīvdienu tuvošanos, mūsu klase nolēma to kārtīgi nosvinēt, uzrīkojot klases vakaru. Kā zināms, tās ašākās idejas nereti izrādās visinteresantākās, tā arī mēs 3 dienu laikā visu sarunājām, saplānojām un īstenojām.

Ņemot vērā arī to, ka šis gads mums ir sācies ar devīzi “Iepazīsimies”, tad šo moto turpinot, klases vakara pirmajā daļā mēģinājām viens otru atpazīt senās un vēl neredzētās ģimenes/bērnības bildēs un atkal pārliecinājāmies, cik visi esam interesanti un forši. Pēc kārtīgas izsmiešanās un pirmās mūzikas pauzes, iesildījām vakara aktīvāko daļu jau atkal tumsā iepazīstos skolas labākās slēptuves un labirintus, un drīz vien jau sagaidījām gaidītāko vakara daļu – iespēju izsportoties skolas sporta zālē. Tā nu ik pa brīdim uzspēlējot futbolu, basketbolu, badmintonu, izskrienoties un izskrituļojoties uz mini bordiem arī pavadījām vakaru un līdz pusnaktij jau atvadījāmies, lai tiktos jau pēdējā skolas cēlienā – ceturtajā ceturksnī un kopīgi sāktu gaidīt vasaru!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *