Projekta Erasmus+ Media viesi mūsu skolā - 25.04.2016

Iepriekšējā nedēļa bija noslogota nedēļa Ģirtam un Renāram, jo viņi ciemos pie sevis uzņēma projekta viesus. Puiši par nedēļu: “Svētdienas vakarā viesi ieradās ļoti vēlu, tāpēc visi devāmies mājās. Nākamajā dienā, pirmdienā, devāmies uz skolu, kur notika projekta vizītes atklāšanas pasākums. Pēcpusdienā devāmies uz biznesa inkubatoru, kur stāstīja, ka pie viņiem var nākt ar biznesa idejām un viņi palīdzētu tās attīstīt. Otrajā dienā devāmies uz skolu, kur notika daždažādas aktivitātes. Pēcpusdienā devāmies apskatīt BLUESHOCKBIKE uzņēmu, kur mums pastāstīja par elektro kartingiem, pēc tam devāmies uz Karostu apskatīt kuģu būvētavu. Trešajā dienā atkal bija visādas aktivitātes, piemēram, kā pārdot produktu, jo mūsu veicamais uzdevums bija taisīt kokteili un tad to prezentēt. Pēc tam sekoja boulinga spēle visiem projekta dalībniekiem.

Ceturtajā diena visi devās uz ekskursiju uz Ventspili un Kuldīgu, kur visi apmeklēja uzņēmumus. Pašā dienas noslēgumā bija atvadu vakariņas ar mūziku. Piektajā dienā devāmies uz skolu, kur piedalījāmies visādās aktivitātēs, uzrakstījām atziņas par padarīto visas nedēļas garumā. Un tad vēl tikai pēdējais vakars, kad sarīkojām mierīgu pasēdēšanu.”

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *