Roku rokā ar studentu - 30.03.2016

Šodien Sintija izmantoja iespēju piedalīties Liepājas Universitātes piedāvātajā pasākumā “Roku rokā ar studentu”. Tā kā par vienu no iespējamiem nu jau tik netālas nākotnes studēšanas variantiem apsver interjera dizainu, Sintija izvēlējās arī “ēnot” interjera dizaina studenti. Notika divas lekcijas un pirmā sākās jau 8.00 rītā – gleznošana. Lekcijas laikā Sintija uzzināja vairāk par gleznošanas pamatiem un kā pareizi veidot kompozīciju, kā arī pati izmēģināju savas prasmes gleznošanā. Nākamā lekcija bija kreativitātes didaktika, kuras ietvaros bija iespēja radoši izpausties, proti, katrā lekcijā tiek runāts par kādu konkrētu tēmu, kuru grupu darbos jāinterpretē savā uztverē. Šodien stāstīja par “6 domāšanas cepuru metodi” (metode ir saistīta ar krāsām un to nozīmi) un katrai grupai pēc vienas no krāsām bija jāveido sava ideja par tēmu “mandarīns kā interjera elements”.

Dienas gaitā Sintija uzzināja atbildes uz daudziem sev interesējošiem jautājumiem saistībā ar izvēlēto studiju programmu un pasākums noteikti viņai palīdzēja uzzināt vairāk, kā arī saprast, vai nekļūdīsies savā izvēlē, uzsākot studijas.

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *