Sniega diena “Beberliņos” - 19.01.2016

P1070051P1000423P10700018csniegaJauns gads – jauns sākums un lai labāk iepazītu viens otru – dodamies dabā!

Tas nekas, ka ārā sniegs. Tas nekas, ka ārā sals. Tas nekas, ka skolas diena. Galvenais, ka sirdis siltas un acīs ir prieks – visu pārējo var sarunāt!

Tā nu arī mēs, 8.C klase, devāmies lielajā ziemas prieku ekspedīcijā un kā jau īstā ekspedīcijā pienākas, veicām kārtīgu izpēti un atklājumus. Atklājām, ka Liepājā ir diezgan daudz neredzētu vietu un lietu (un par to pārliecinājāmies jau sabiedriskā transporta piedāvātajā ekskursijā pa sniegotajām ielām). Atklājām, ka pilsētas robežās var atrast īstu mežu, kalnus, aizsalušu ezeru un jauku kafejnīcu vienuviet. Pārliecinājāmies, ka nav nepiemērotu laikapstākļu piknikam, ir tikai vajadzīga iepriekšēja pienākumu sadale un godprātīga to izpilde (un pat sniegū un putenī var tapt īsts un karsts ugunskurs). Atcerējāmies īstu bērnības garšu (ēdot sniegu kupenās un kūleņojot pa kalniem ar vai bez ragaviņām). Izgaršojām oglēs ceptas un gandrīz oglēs tapušas desiņas un zefīriņus. Vēlreiz pārliecinājāmies, ka tikai kopā esot mēs varam vienkāršu dienu pārvērst īstā piedzīvojumā. Paldies Tev, ziema un 8.C!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *