Sveicieni skolotājai jubilejā - 01.03.2016

Apsveikums skolotājai Edītei Bahurai
29.februāris ir tā diena kad mūsu latviešu valodas skolotājai Edītei Bahurai ir dzimšanas diena.Kā jau visiem zināms tad šī diena ir vienreiz pa četriem gadiem un ja vēl skolotājai ir apaļa jubileja,tad noteikti jāapsveic.Tā mēs arī darījām .Kā dāvanu bijām izraudzījušies teātra abonementu ,tas tādēļ jo skolotājai ļoti patīk apmeklēt teātri .Dāvana jau ir tad vēl nopirkām rozes un Nikola Anna pieteicās pagatavot apsveikumu.Tā nu mēs 1.Martā devāmies uz stundu un apsveicām skolotāju uzdāvinot dāvanu apsveikumu un puķes.Skolotāja bija priecīga,pārsteigta un apmulsusi reizē.Mēs bijām priecīgi ka varam iepriecināt skolotāju,jo katrs apsveikums ir svarīgs.Nākamajā dienā skolotāja kā pateicību uzdāvināja konfektes.Tā nu mums pagāja šī diena

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *