Tautas deju koncerts - 13.03.2016

pilnasaujadzintarinu

Piektdien, 13. martā, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs jau 12. reizi aicināja uz Bērnu tautas deju svētkiem “Pilna sauja dzintariņu”. Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē svētku dižkoncertā pulksten 18.00 satikās septiņi tautas deju kolektīvi no Rīgas, Saldus un Liepājas, kurus kopā pulcina Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra bērnu deju kolektīva “Krustiņi” vadītāja Inta Āboliņa.

Bērnu tautas deju svētki “Pilna sauja dzintariņu” šogad Liepājā notika jau divpadsmito reizi. Tie vienkopus pulcēja bērnu un jauniešu deju kolektīvus, veicinot vadītāju jaunradi un sadarbību profesionālās meistarības jomā, kā arī rosina un nostiprina bērnos un jauniešos interesi par latviešu tautas deju kā pašapliecināšanās iespēju. Svētku mērķis ir stiprināt Dziesmu un deju svētku tradīciju, sekmējot bērnu un jauniešu deju kolektīvu radošās aktivitātes.

Bet vispirms mazie dejotāji viesojās Liepājas skolās, ar kurām izveidojusies veiksmīga sadarbība un no kurām jau vairāku gadu garumā jūtama atsaucība un vēlme iesaistīties. Viena no šīm skolām bija arī mūsējā, Liepājas 6. vidusskola. Varējām noskatīties Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra bērnu deju kolektīva “Krustiņi” uzstāšanos. Koncerti notika arī 5.vidusskolā un 15.vidusskolā.

 

 

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *