ULRIKA ERASMUS+ EASY LATVIJĀ - 20.02.2016

Ferbruāra beigās pie manis viesojās Erasmus+ dalībniece no Turcijas vārdā Melisa. Kopā ar Melisu mēs apmeklējām dažādas vietas Liepājā. Iepazīstināju Melisu arī ar mūsu tradicionālajiem ēdieniem, liels pārsteigums man bija tad, kad Melisa vēlējās nogaršot cūkgaļu, jo Turcijā to neēd. Cītīgi iesaistījāmies arī dažādajos projekta pasākumos un protams pašu rīkotajā filmu vakarā mūsu skolā. Kopā ar pārējiem dalībniekiem devāmies ekskursijā uz Ventspili, Aizputi un Kuldīgu. Šis projekts ir lieliski piemērots cilvēkiem, kas vēlas iegūt jaunus draugus un kontaktus, protams arī, lai pastiprinātu savas angļu valodas zināšanas. Šis projekts man bija lieliska iespēja sadraudzēties ar jauniem cilvēkiem, iemācīties dažādus “knifiņus” saistībā ar uzņēmējdarbību un, protams, pielietot savas angļu valodas zināšanas. Šis projekts bija ļoti interesants un pieredzes bagāts.

ERASMUS 009

ERASMUS 010

ERASMUS 008

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *