Viesojamies Liepājas valsts 1.ģimnāzijā - 21.04.2016

21.aprīlī mūsu klases meitenes, kuras aktīvi darbojas skolas līdzpārvaldē ( Kristiāna, Kristīne, Linda, Līga un Patrīcija), devās uz Liepājas Skolēnu Domes rīkoto pašpārvalžu saliedēšanās pasākumu Liepājas valsts 1.ģimnāzijā. Mēs tikām sadalītas dažādās krāsu komandās. Mēs apmeklējām dažādus kontrolpunktus, kuros varējām iepazīt viens otru, uzzināt ko jaunu vai arī izjust, ko jaunu, piemēram, apēst sasalušu cepumu. Mums tika stāstīts gan par Latvijas armiju, tās drošību, gan par AirBoard’iem, par kuriem stāstija jaunais uzņēmējs Elviss Straupenieks. Gan ēdām sasalušus cepumus un radījām uguni “Zilajos brīnumos”, gan vaidojām pasakas un iesaistījāmies vēl citās interesantās, saliedējošās aktivitātēs. Paldies Liepājas skolēnu domei par lieliski pavadītu dienu! 🙂

vcxvxcvxc

sssssss

sdgvv

wxt

image

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *