Zilie dupši slidotavā - 26.10.2017

Liepājā ir daudz izklaides vietu, piemēram boulings ,kartingu halle, lazertag, Jūrmalas parks un citas vietas, kur var izklaidēties gan bērni, gan arī pieaugušie. Mēs ar klasi izlēmām doties uz ledus halli, lai kopīgi paslidotu un saliedētu mūsu klasi. Visi izklaidējās, bet visiem bija arī zili dupši no krišanas uz ledus, jo neviens nemācēja ideāli slidot.

Ledus halle atrodas tuvu Olimpiskajam centram Brīvības ielā 39. Mēs visa klase kopīgi ar kājām no skolas aizgājām līdz ledus hallei, izstāvējām garo rindu un katrs dabūjām slidas. Ar slidu uzvilkšanu gāja grūti, jo nevarējām sasiet stipri slidas, bet beigu beigās sasējām un visi gājām uz ledus. Visi spēlējām sasaldēšanu, ķerītes un citas spēles.

Daudzi puiši izdomāja pamētāt lielās gumijas ripas, ko atradām aiz bortiem. Katrs ņēma vismaz vienu ripu un meta viens otram pa kājām, lai nokrīt. Visinteresantākais man likās tas misēklis, kad mēs visa klase spēlējām dažādas spēles un puiši mētāja ripas, ko bijām atraduši aiz bortiem paslēptas zem citām mantām. Kritām un smējāmies, izklaidējamies un izpriecājāmies un visi pēc slidošanas bija nosportojušie, izslidojošies un apmierināti. Kopīgi aizgājām atpakaļ uz skolu un katrs gājām mājās.

Slidotavā ir ļoti interesanti, skaisti un tur var labi pavadīt laiku. Iesaku arī citiem aiziet un paslidot un papriecāties. Ja pat nemāk slidot, vienalga ir ļoti interesanti un ja nepamēģināsi slidot nekad arī neiemācīsies.

 

Markuss Kulinskis

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *