Zīmējam specefektus

dav

Sveiki! Šis notikums notika Liepājas Raiņa 6.vidusskolā. Šo pasākumu vadīja Gita Abramčika, viņa strādā par vizāžistu jau 12 gadus. Viņas uzņēmums atrodas Franču iela 3 Liepāja Latvija. Viņa ir starptautiska trenere un sagatavo topošos meistarus gan darbam, gan konkursiem.

Viņa mums iemācīja zīmēt rētas un nobrāzumus. Gita vēl mums iemācīja taisīt ēdamas asinis. Pateicoties tam, mums bija vieglāk gatavoties Helovīniem, jo tas bija pa vienu soli tuvāk. Helovīni nav mūsu tradīcija, bet viņos ir interesanti iet, jo vari dabūt saldumus par brīvu!

Gita Abramčika skolotājai un dažiem mūsu klases biedriem uzzīmēja uz sejas salauztu degunu un nobrāztu seju u.c. Mēs visi bijām saģērbušies gan baisi, gan savādi, jo tuvojās Helovīni un tā bija ļoti jautri un smieklīgi. Mēs gribējām lai skolotāja aiziet uz sapulci ar salauztu degunu, jo sapulce bija tajā pašā dienā.

Mēs bijām ļoti pārsteigti par šo pasākumu, jo kaut ko tādu mēs darījām pirmo reizi. Mums bija jautri un interesanti. Mēs gribētu vēl dažus tādus pasākumus, jo tie mums iemāca daudz ko jaunu.

Nikola Abramčika