Zinību diena - 03.09.2018

11.bklases biedru satikšanās pēc ilgas un garas vasaras brīvlaika, atgriežamies ar vienu ciparu augstāku vairs jau ne desmitie, bet nu jau krietni vecāki – vienpadsmitie !
Visi priecīgi devāmies uz skolu , uz pirmo stāvu, piegājām pie 115 kabineta, un gājām iekšā visi ar pozitīvām domām un ar jauniem skaistiem mērķiem uz šo mācību gadu! Nu tad beidzot arī mūsu foršākā klases audzinātāja Ilutiņa, mūsu kabinetā, mūsu acu priekšā stāvēja un varējām oficiāli justies kā atpakaļ mūsu mājās ar mūsu klases jauno mammu .
Bija svarīgs uzdevums mums jau uzticēts , puse klase veda mazos Sigitas piecīšus un otra puse veda Jolantas piecīšus , bet pirms svinīgā pasākuma , mums bija superīga klases stunda kurā mēs rakstījām katrs sev uz krāsainām kļavu lapiņām novēlējumu , pēc tā sekoja forša darba lapiņa, bija jāaizpilda par sevi .
Klasē mums ir arī parādījušās jaunas sejas, no Talsu Valsts Ģimnāzijas divas superīgas, foršas meitenes ir atnākušas uz mūsu klasi, ceram ka ar laiku viņas spēs iejusties jaunā kolektīvā un mēs visi pārējie spēsim atbalstīt viņas un izpalīdzēt, kad vajadzēs. Parunājāmies visi un tad devāmies uz svinīgo !

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *