Zinību diena ! - 03.09.2018

11.B klases biedru satikšanās pēc ilgas un garas vasaras brīvlaika , atgriežamies ar vienu ciparu augstāku vairs jau ne desmitie , bet nu jau krietni vecāki – vienpadsmitie !
Visi priecīgi dēvāmies uz skolu , uz pirmo stāvu , piegājām pie 115 kabineta , un gājām iekšā visi ar pozitīvām domām un ar jauniem skaistiem mērķiem uz šo mācību gadu ! Nu tad beidzot arī mūsu foršakā klases audzinātāja Ilutiņa , mūsu kabinetā , mūsu acupriekšā stāvēja un varējām officiāli justies kā atpakaļ mūsu mājās ar mūsu klases jauno mammu .
Bija svarīgs uzdevums mums jau uzticēts , puse klase veda mazos Sigitas piecīšus un otra puse veda Jolantas piecīšus , bet pirms svinīgā pasākuma , mums bija superīga klases stunda kurā mēs rakstījām katrs sev uz krāsainām kļavu lapiņām novēlējumu , pēc tā sekoja forša darba lapiņa , bija jaaizpilda par sevi .
Klasē mums ir arī parādījušās jaunas sejas , no Talsu Valsts Ģimnāzijas divas superīgas , foršas meitenes ir atnākušas uz mūsu klasi , ceram ka ar laiku viņas spēs iejusties jaunā kolektīvā un mēs visi pārējie spēsim atbalstīt viņas un izpalīdzēt kad vajadzēs! Parunājāmies visi un tad dēvāmies uz svinīgo !

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *