ZPD 1.priekšaizstāvēšana - 01.12.2015

Klāt pirmā nopietnā uzstāšanās vidusskolā. Martai jau viss aiz muguras 10.klasē, bet pārējiem tikai tagad sākas. Prieks, ka uz priekšaizstāvešanu ieradās visi skolēni, kuri bija skolā. Tomam, Nikam, Megijai un Marikai jāpieliek būs lielākas pūles, lai darbu varētu aizstāvēt jau 11.klasē, jo zināmu iemeslu viņi skolā nebija. Skolēnus vērtēja un priekšlikumus izteica Kārlis Strautiņš, Evija Jaunzeme, Iluta Bebrekārkle, Aivars Blūms, Viola Narbuta un Sintija Pūce. Gāja kā kuram – citam pavisam raiti, bet kurš darbu bija uzsācis pēdējās dienās, tam bija daudz jautājumi. Ierosinājumi bija daudz kā labāk veidot darbu. Ceru, ka skolēni to ņems vērā un tas jau būs redzams 2.priekšaizstāvēšanā.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *