ZZ ČEMPIONĀTA PUSFINĀLS! - 16.05.2016

Beidzot pienākusi diena, kad varam vilkt mugurā savus skaistos krekliņus, iztīt karogus un doties cīņā par iekļūšanu finālā. Šogad nolēmām iet uz rezultātu, tapēc jau laikus bija izveidota 10 cilvēku komanda. Laiks nebija viens to tiem labākajiem, jo lietus lija nepārtraukti, bet tas mums netraucēja un pārvarēt lietu palīdzēja mūsu foršie klases zēni- Roberts, Daniels un Emīls, kuri nežēloja sevi un paturēja savus lietussargus virs meitenēm un stafešu skrējējiem. Laika apstākļu un citu drošības apsvērumu dēļ izņēma lielo stafeti. Bet uzdevumi bija dažādi. Un neskatoties uz laika apstākļiem diena izdevusies. Visi laimīgi ierindojušies 10.vietā no 18 un ieguvuši ceļazīmi uz finālu! Paldies komandai par iekļūšanu finālā! Paldies atbalstītājiem kā arī liels paldies Jāņa mammai un Nikolas tētim par sarūpētajiem gardumiem! Liels paldies vislabākajai skolotājai Sigitai par atbalstu, gavilēm un būšanu kopā ar mums, kā arī par sarūpētajiem lietusmētelīšiem! Un beidzamais un vislielākais paldies klasesbiedrenei Ulrikai, bez kuras mēs ZZ čempionātā nemaz nepiedalītos, paldies par atbildību, kuru viņa uzņēmās! LAI VEIKSME IR AR MUMS FINĀLĀ! Vislabākā 10.a dodas uz Jūrmaluuu!!!

hronikaMAIJS 099 hronikaMAIJS 097 hronikaMAIJS 098 hronikaMAIJS 095 hronikaMAIJS 081 hronikaMAIJS 080 hronikaMAIJS 060 hronikaMAIJS 053 hronikaMAIJS 052 hronikaMAIJS 044 hronikaMAIJS 008 hronikaMAIJS 010

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *