10/13/2014 ieraksts - 13.10.2014

Iesākot karjeras nedēļu visa skola , ieskaitot 7.a klasi, piedalījās orientēšanās sacensībās. Apskatot dažādas profesijas bija jāatbild arī uz āķīgiem jautājumiem. Pirmā norāde mūs aizveda līdz XL salai, kurā atradās Chili pica. Nākamā pietura bija Liepājas pasts. Uztaisot kopīgu bildi devāmies tālāk uz ūdens attīrīšanas iekārtu uzņēmumu. Nākamā pietura mums lika atcerēties bērnību. Mēs nonācām pie bērnudārza “Saulīte''. Vai jūs zināt cik pirmskolas izglītības iestādes ir Liepājā? Es nospriedu, ka daudz . Nākamā norāde mūs aizveda uz ugunsdzēsēju depo. Tuvojoties pilsētas centram mēs nonācām pie Sv. Annas baznīcas, kur bija jāzin Annas radniecība ar Jēzu. Un pašā noslēgumā mes devāmies Liepājas pilsētas domi. Beigu beigās sanāca jauks kolektīva saliedēšanas pasākums!